Zaangażowanie pasjonatów, spójna wizja i chęć tworzenia rozwiązań na najwyższym poziomie doprowadziło do połączenia się ścieżek przedstawicieli Grupy Scanmed i GJ GOPR. Podczas cyklu spotkań przygotowaliśmy wspólny kierunek działań, który w długiej perspektywie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa turystów. 

GJ GOPR i Grupa Scanmed połączyły swoje siły w pracy nad edukacją i profilaktyką w turystyce kwalifikowanej. Jednym z pierwszych efektów naszej współpracy będzie cykl artykułów na temat wypadków i metod radzenia sobie z ich długofalowymi skutkami. Wspólnie z ekspertami Kliniki Chirurgii Endoskopowej w Żorach pisać będziemy o urazach, kontuzjach, najlepszych metodach przeciwdziałaniu wypadkom. Poznacie także tajniki rehabilitacji i powrotu do pełnej sprawności i aktywności. Specjalnie dla Was przygotujemy również panele eksperckie, w ramach których postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania i przygotować najlepsze rozwiązania dla osób, które borykają się ze świeżymi bądź starymi kontuzjami.

Blog to jednak nie wszystko. Oprócz tego będziecie mogli zasięgnąć rady specjalistów w strefach, w których wspólnie z Grupą Scanmed będziemy czekać na Was podczas wydarzeń na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i nie tylko. Zachęcamy do spotkań zwłaszcza, że oprócz edukacji, będziemy mieć dla Was też inne atrakcje.

Wspólnie zaplanowaliśmy jeszcze szereg działań, którymi będziemy chwalić się w przyszłości. Bądźcie z nami.